Taklit Ürün Politikası

40 yıldır özveri ve titizlikle, prensiplerimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kumaş ve malzemelerin kalitesine önem vererek, kişiye özel dikim hizmeti ile faaliyetlerini sürdürmekteyiz.
Eğer satın almış olduğunuz ürünün orijinalliğine ve kalitesine sizlerde önem veriyor iseniz, hayallerinizin, isteklerinizin ve beklentilerinizin karşılanmayacağı sahte ürünlere aldanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ürün sahteciliği sorununa önem veriyor ve yasa dışı gerçekleşen bu faaliyetlerin engellenmesi ve yaşanmaması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizlerinde bu konuda desteğinize ihtiyaç duyuyoruz.
Lütfen sitemizde bulunan “ BUTİKLERİMİZ ” başlığı altında bulunan satış noktalarımızı kontrol ediniz ve burada bulunan adresler dışında size hizmet vermeye çalışan veya resmi sosyal medya profilimiz ve web sitemiz dışında yasadışı faaliyet göstermeye çalışan kişi veya kurumları akay@akay.com.tr adresimizden bize bildiriniz.

AKAY; çatısı altında üretmediği, başka kişi veya kurumlar tarafından üretilmiş sahte ürünlerden sorumlu değildir. Sahte bir ürün aldıysanız lütfen satıcı ile iletişime geçiniz.